Artist: Description
Date
Day
Location
Steve: Santam Landbou Boertjie Kontreifees
2-Sep Fri Bulfontein
Lianie: Gariep Kunstefees
2-Sep Fri Kimberley
Bok: Kimberley
2-Sep Fri Kimberley
Vaughan: Gariepfees
2-Sep Fri Kimberley
Steve: Gariep Kunstefees
3-Sep Sat Kimberley
Vaughan: Gariepfees
2-Sep Sat Kimberley
Lianie: Paddadors Fees met Jay
3-Sep Sat Vrede
Bok: Kameeldrift oos
3-Sep Sat  
Karlien: Ellisras saam met Joe Niemand en Rudi Muller
3-Sep Sat  
Vaughan: Gholfdag
6-Sep Tues
Midrand
Steve: Riverdeck Country Estate
8-Sep Thur Honeydew
Karlien: Bundu Inn Randfontein
9-Sep Fri  
Lianie: Kransklop Skuilkrans Gala Aand
9-Sep Fri Pretoria
Bok: Witbank Skou
10-Sep Sat
Witbank
Bok: 'n Boer en ;n skot produksie
15-Sep Thur
Rademeyers Restaurant
Karlien: Laerskool Delmas
16-Sep Fri  
Lianie: Die Jakaranda 94.2 Deuriemikke Karnaval
17-Sep Sat Centurion
Bok: Potchefstroom
17-Sep Sat Potch
Vaughan: Heidelberg
22-Sep Thurs  
Karlien: Heildelberg
22-Sep Thurs  
Lianie: Kalahari Kuierfees
23-Sep Fri
Upington
Bok: Laerskool Villeria
28-Sep Wed Villeria
Lianie: Waterberg Game Festival met Jay
24-Sep
Sat Vaalwater
Karlien: Middelberg
24-Sep
Sat  
Lianie: Kindersorg Welsyns projek
27-Sep
Tue
Pretoria
Lianie: Huisgenoot Namaqua Fees Aand Verhoog
29-Sep
Thurs
Vredendal
Bok: Casino
30-Sep
Fri
Polokwane
Lianie: Lianie May Nadine en vriende
1-Oct
Sat
Johannesburg
Bok: Fancourt
2-Oct
Sun George
Huisgenoot Skouspel
7-Oct
Fri Sun City
Karlien: Aardklop
7-Oct
Fri  
Aardklop: Jay, Bok, Karlien
7-Oct
Fri  
Huisgenoot Skouspel
8-Oct
Sat Sun City
Aardklop: Karlien, Vaughn, Jay, Steve
8-Oct
Sat  
Karlien: Kathu Rugby en Netbal Klub
8-Oct
Sat  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
8-Oct
Sat Pretoria
Hiuisgenoot Skouspel
9-Oct
Sun Sun City
Vaughan: Tree aan Staatsteater
9-Oct
Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
10-Oct
Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
11-Oct
Sat Pretoria
Karlien: Middelburg Mnr & Mej HTS Funksie
12-Oct
Wed
 
Vaughan: Tree aan Staatsteater
12-Oct
Sat
Pretoria
Karlien: Midrand
13-Oct
Thur  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
13-Oct
Sat
Pretoria
Huisgenoot Skouspel
14-Oct
Fri Sun City
Vaughan: Tree aan Staatsteater
14-Oct
Sat Pretoria
Huisgenoot Skouspel
15-Oct
Sat Sun City
Vaughan: Tree aan Staatsteater
15-Oct
Sat Pretoria
Huisgenoot Skouspel
16-Oct
Sun Sun City
Bok: East Rand Traders
16-Oct
Sun East Rand
Vaughan: Tree aan Staatsteater
16-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
17-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
18-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
19-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
20-Oct Sat Pretoria
Karlien: Jacaranda 94.2 POPS Konsert
21-Oct Fri  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
21-Oct Sat Pretoria
Karlien: Jacaranda 94.2 POPS Konsert
22-Oct Sat  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
22-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
23-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
24-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
25-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
26-Oct Sat Pretoria
Karlien: Oppop Musiekfees Brits
27-Oct Thur  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
27-Oct Sat Pretoria
Lianie: Jay & Lianie Aliwal Noord
28-Oct Fri Eastern Cape
Vaughan: Tree aan Staatsteater
28-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
29-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
30-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
31-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
1-Nov Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
2-Nov Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
3-Nov Sat Pretoria
Karlien: Bullfontein
29-Oct Sat Pretoria
Vaughan: Tree aan Staatsteater
4-Nov Sat Pretoria
Bok: Beeshoek Postmasburg
5-Nov Sat  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
5-Nov Sat Pretoria
Karlien: Parys Domefees
5-Nov Sat  
Vaughan: Tree aan Staatsteater
6-Nov Sat Pretoria
Karlein: Bakgat Somer opskop 10-Dec Sat Grand West Casino